Doridaş Hotel Kuşadası Güzelçamlı beldesinde Dilek Yarımadası Milliparkına 300 mt mesafede bulunmaktadır. Güzelçamlı doğallığını kaybetmemiş küçük şirin bir tatil beldesidir. 
Konuklarımızın talebine göre;Yarım Pansiyon  ve Oda Kahvaltı konseptinde  hizmet veren Doridaş Hotel 35 oda 70 yatak kapasitelidir. Odalarımız; deniz ve orman manzaralıdır.  Klimalı ve vantilatör seçeneği olan odalarımız balkonludur. 24 saat sıcak su, sınırsız internet, bazı odalarda Tv. İçinde onlarca ağacın olduğu 1500 metre kare çimlendirilmiş bahçemiz, çocuk ve büyük havuzu ile hizmet vermektedir.
İşinin ehli Aşçımız İsmail Ustanın tarifsiz lezzet deki yemekleri ve güler yüzlü personelimizle, gitarımızla, bağlamamızla, şarkılarımızla, türkülerimizle, şiirlerimize, sohbetlerinizle bu yılda sizleri bekliyoruz.
Güzelçamlı, birçok turistik belde ve merkezden farklı bir turizm potansiyeline ve çeşitliliğine sahiptir.30 Km'ye yakın bir kıyı şeridi içinde plajlarda ve koylarda sörf, yelken, kano, su kayağı, balık avcılığı tekne turları yapma imkânları mevcuttur. Güzelçamlıyı çevreleyen Dilek Yarımadası Milli Parkı ve Samson Dağları ise gerçek anlamda bir cennettir. Çok zengin bitki örtüsü, hayvan türleri, mağaralar, vadiler, kanyonlar, ziyaretçilere hobi turları imkânı sağlar. Bu hobi turları; Dağcılık (Treking), kuş gözetleme gezintileri, mağaracılık, botanik turları, at binme, bisiklet turları diye sıralanabilir. Güzelçamlı da yamaç Paraşütü yapma imkanı da mevcuttur.
Güzelçamlı Kuşadası merkeze 22 km. 
Efes Antik 35 km
Selçuk'a 37 km
Meryem Ana'ya 40 km
Şirince'ye 50 km
İzmir Hava alanına 90 km
Didim'e 60 km
Bafa Gölüne 75 km
Bodrum 120 km


İletişim

Güzelçamlı Mahallesi Millipark Caddesi No:55 Kuşadası/AYDIN
 +90 256 646 10 45 - 0535 637 00 27
+90 256 646 12 55
info@doridashotel.com